O mnie i o blogu

Cześć. Mam na imię Mateusz i jestem twórcą tego bloga. W chwili pisania tego tekstu mam 25 lat. Pracuję zdalnie dla pewnej warszawskiej firmy. Zajmuję się głównie programowaniem chociaż po godzinach chętnie uczę się o SEO, prowadzeniu własnego biznesu czy zwiększeniu swojej produktywności podczas pracy zdalnej. Ten blog powstał po to abym mógł dzielić się z wami wszystkim tym co wiem i czego na codzień się uczę o wszystkim tym co mnie interesuje. Jest to też pewnego rodzaju kontynuacja mojego poprzedniego bloga. Więcej na ten temat znajdziecie poniżej.

Co to za blog?

Miejsce to jest swojego rodzaju kontynuacją bloga, którego prowadziłem kiedyś pod adresem matrog.pl. Jednak z braku czasu przestały się tam pojawiać nowe posty na ponad rok. Mimo, że na blogu nie pojawiało się nic nowego nadal generował on jakiś ruch co mnie pozytywnie zaskoczyło. Dlatego wiem, że jest sporo ludzi, którzy poszukują treści tego rodzaju. Skłoniło mnie to do pewnych przemyśleń i doszedłem do wniosku, że muszę wrócić do tworzenia nowych materiałów. Stąd też właśnie ten blog. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj coś co was zaciekawi.

Gdzie są posty ze starego bloga?

Możliwe, że trafiliście tutaj właśnie z tamtej starej domeny, która teraz powinna przekierowywać właśnie na ten blog. Jeżeli tak to nie martwcie się. Posty z tamtego bloga muszą zostać zaktualizowane bo minęło już trochę czasu od ich powstania ale na pewno pojawią się tutaj. Muszę przyglądnąć się treści tam zamieszczonej i zweryfikować czy wszystko co wtedy napisałem zgadza się z moją obecną wiedzą tak abym był pewny tego co wam przekazuję. Nie mogę dokładnie wskazać kiedy te posty pojawią się znowu ale stanie się to na pewno! Będą one miały osobą kategorię więc łatwo je znajdziecie.

Trochę o tematyce

Jeżeli jednak nie trafiliście tutaj ze starego bloga to możecie się czuć trochę zdezorientowani. Już spieszę z wyjaśnieniami. Blog ten będzie traktował o wielu różnych rzeczach powiązanych ze światem IT. Jedne posty będą ściślej powiązane takie jak posty o programowaniu czy rekrutacji. Inne zaś będą trochę oddalone od głównej tematyki jak na przykład recenzje książek, które czytałem czy krótkie recenzje gier w które lubię pograć po godzinach. Jak sami widzicie zakres materiału jest całkiem spory. Planuję dodawać nowe posty raz w tygodniu.

Zapraszam do czytania!

Skoro już wszystko wiecie to nie zostało mi nic innego jak zaprosić was do czytania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i uwagami w komentarzach. Jeżeli chcecie być na bierząco z wszystkim tym co pojawia się na blogu to zachęcam do zapisania się do newslettera. Mailami będę informował was o każdym nowym wpisie. Nic więcej więc nie musicie się obawiać niechcianego spamu. Formularz macie poniżej.

Pozdrawiam i dzięki za to, że jesteście.

M. Róg