Cześć. Miło mi powitać Cię na moim blogu. Ja jestem Mateusz i cieszę się, że tutaj trafiłeś. Post ten w dużej mierze będzie powieleniem tego co możesz znaleźć na tej stronie ale uznałem, że dzisiaj ludzie wolą czytać posty a niekoniecznie odwiedzają strony z nudnymi opisami. Przy okazji może zdradzę tutaj coś więcej na temat nowości na blogu.

Zaczynajmy

Na początku chciałbym zaznaczyć, że ten blog jest nie jako kontynuacją bloga z adresu matrog.pl więc jeżeli próbowałeś dostać się na tamten blog to przeniosło Cię tutaj. Od razu zaznaczam, że wszystkie posty jakie się tam kiedyś pojawiły, zostaną przeniesione tutaj jak tylko znajdę odrobinę czasu aby je zaktualizować. Dlatego nie musisz się martwić jeżeli poszukiwałeś jakiegoś postu z tamtego bloga to zapewniam Cię, że tutaj on się pojawi.

Kolejna rzecz to serie. Na poprzednim blogu prowadziłem serię z Vue. Planuję do niej powrócić ale w trochę innej odsłonie. Ten blog z założenia będzie miał trochę bardziej rozbudowaną tematykę. A więc seria o Vue też przyjmie delikatnie inny format. Mam już pewne plany co do niej ale na to musisz jeszcze poczekać.

A co ponad to?

Cóż, oprócz postów i tematów poruszanych na starym blogu mam też pomysły na nowe treści. Jest tego naprawdę sporo. Na pewno pochylę się trochę nad backendem. Oczywiście w node.js. Do tego czas w końcu zabrać się za typescripta, który ostatnio atakuje mnie z każdej strony. Ponad to chciałbym stworzyć serię dedykowaną nie developerom. Czyli na przykład PM-om albo osobom całkowicie nie związanym z IT. Zauważyłem, że jest zapotrzebowanie na tego typu treści.

Wiesz już co i jak.

A więc wiesz już chyba wszystko o tym blogu. Albo przynajmniej wiesz co tutaj się znajdzie w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że Cię zaciekawiłem i będziesz chętnie tutaj powracać. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak zaprosić Cię do czytania!

PS

Byłbym zapomniał! Jeżeli chcesz być na bierząco z wpisami na blogu to proszę, zapisz się na newsletter. Obiecuję, że będzie on wykorzystywany tylko i wyłącznie do informowania Cię o tym co dzieje się na blogu.

Dzięki za to, że jesteś!

Podpis Mateusz
Autor

Napisz komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.